Luxusní čokoládová procedura

 

Z Historie... Čokoláda byla původně nápojem jen pro bohaté a mocné. Ve Francii v 18.století ji směli pít jen členové královského dvora a stát na ni měl dokonce monopol.

Čokoládová masáž patří k velice luxusním masážím. Čokoládové procedury jsou tělové kůry, které vnímáte různými smysly Vašeho těla. Blahodárně působí a pomáhají v boji proti předčasnému stárnutí Vaší pokožky - vyživují, omlazují, regenerují a tonizují pokožku. Podporují odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substanci kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv."oživovač", který spouští v těle pocity radosti a štěstí (např. se nachází v krvi zamilovaných).

Obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty flavonoly a fenyletylamin , který má antidepresivní účinky. Čokoládové procedury jsou také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein - rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna. Čokoláda zkrátka není jen sladkost, která nás svou vůní nutí někdy hřešit.

Co Vás čeká, když si dopřejete Čokoládovou proceduru?

Čokoládové ošetření začíná peelingem. Odstraní se tím z pokožky odumřelé buňky, pokožka se zahřeje, prokrví a bude připravena, vzít si z čokolády všechno dobré. Dále následuje masáž teplým kokosovým olejem s esencí čokolády. Svaly se uvolní a v těle dochází k vyplavení odpadních látek. Potom se na tělo nanese teplá čokoládová směs a jemnými a pomalými tahy se vmasírovává do pokožky. Na závěr čokoládové procedury Vás čeká zábal do husté vrstvy čokolády. Po několika minutovém působení, se z těla smyje pomocí ručníků namočených v horké vodě. Čokoláda bude z vašeho těla zcela omyta a není nutná sprcha, pokud však budete chtít, lze ji využít, je hned vedle šatny. Záleží jen na vás.

Čokoládová procedura zahrnuje:

 peeling
 aromatická masáž s vůní kokosu a čokolády
 čokoládová masáž
 čokoládový zábal
 a nakonec malý dáreček

 

Masáže Devecia 

"Tam, kde si opravdu odpočinete"

© Copyright Masáže Devecia