Hot Stones - Masáže lávovými kameny

 

Kořeny této masáže sahají 4000 let zpět. Již v této době se vědělo o účincích lávových a jiných drahých kamenů. Horké kameny znali již američtí indiáni. Hojně se používaly v Indii, Egyptě, Mezopotámii, Tibetu, Číně a na Havaji.
     Lávové kameny jsou nahřívány ve speciální nádobě na 40°C až 50°C. Těmito kameny Vás po celou dobu masáže masíruji. Kameny předávají tělu nejen své teplo, ale i velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány (energetické cesty), vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži Hot Stones se znovu otevírají.
     Terapeutické účinky masáže lávovými kameny Hot Stones spočívají v důkladném prohřátí a promasírování svalstva. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. 
     Je doporučována klientům, kteří jsou unavení, mají pocit zatuhlého svalstva, problémy se spánkem a s koncentrací. Zkrátka potřebují znovu nabít energii.

Masáže Devecia 

"Tam, kde si opravdu odpočinete"

© Copyright Masáže Devecia