8.12.2019 4:49

  medová nápis

     Med byl již od pradávna uznáván a lidé si jej velmi cenily. V antické době byl považován za pokrm bohů. V dnešní době mnoho vědeckých studií dokazeje jeho prošpěšnost pro lidské tělo. Obsahuje spoustu minerálů, stopových prvků, vitamínů, antioxidanty, aminokyseliny, éterické oleje a spostu dalších látek pro naše tělo skutečně blahodárných. med

     Medová masáž má hlavní úkol detoxikovat organismus a ulevit Vám od případných potíží. Med totiž při použití speciálních hmatů dokáže z těla vytáhnout škodlivé látky, uvolnit dlouhodobě spasmické svaly a nabít Vaše tělo novou energií. Na masáž se používá kvalitní domácí včelí med, který se nahřívá na 48°C. Prostřednictvím hmatů jsou “vysávány” z těla staré usazeniny, toxiny a uvolňují se zatuhlosti. Po asi 20 min se vrstva opatrně smývá teplým, mokrým ručníkem a na tělo se aplikuje další vrstva medu. Medová procedůra se opakuje většinou 3x. Po medové procedůře je pokožka prokrvená a citlivá, doporučuje se aplikovat na závěr zklidňující zábal, který ji osvěží a zklidní. 

     Medová masáž silně oživuje celý organismus. Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla, které k nim náleží. Při onemocnění těchto orgánů se může tímto způsobem podstatně přispět k jejich vyléčení. Je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří, při napětích a stavech neklidu, při detoxikačních kůrách. Dále je vhodná pro vrcholové sportovce, díky příznivým účinkům na regeneraci těla a pro ozdravění bolavých kloubůpři začátcích artrózy.

 

Med vyjasňuje mysl a prodlužuje život

 

Jak často je vhodné medové masáže aplikovat?

 detoxikační kúru provádíme 1x týdně (celkem 10 procedur)
pro silnou detoxikaci organismu provádíme masáže zad 2 - 3x týdně
preventivní detoxikační masáž 1x měsíčně

Cena:

Medová detoxikační masáž (2 aplikace - 40 min) ...........  400,- Kč
Medová detoxikační masáž (3 aplikace - 60 min) ...........  500,- Kč
Zklidňující zábal po medové masáži (15 min) ..................  150,- Kč

 
Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
 
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980