8.12.2019 4:50

čokoláda

Z Historie... Čokoláda byla původně nápojem jen pro bohaté a mocné. Ve Francii v 18.století ji směli pít jen členové královského dvora a stát na ni měl dokonce monopol.

Čokoládová masáž patří k velice luxusním masážím. Čokoládové procedury jsou tělové kůry, které vnímáte různými smysly Vašeho těla. Blahodárně působí a pomáhají v boji proti předčasnému stárnutí Vaší pokožky - vyživují, omlazují, regenerují a tonizují pokožku. Podporují odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substanci kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv."oživovač", který spouští v těle pocity radosti a štěstí (např. se nachází v krvi zamilovaných).

Obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty (flavonoly) a femyetylamin, který má antidepresivní účinky. Čokoládové procedury jsou také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein - rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna. Čokoláda zkrátka není jen sladkost, která nás svou vůní nutí někdy hřešit.

Co Vás čeká, když si dopřejete Čokoládovou proceduru?

Čokoládové ošetření začíná peelingem. Odstraní se  tím z pokožky odumřelé buňky, pokožka se zahřeje, prokrví a bude připravena vzít si z  čokolády všechno dobré. Dále následuje masáž teplým kokosovým olejem s esencí čokolády. Svaly se uvolní a v těle dochází k vyplavení odpadních látek. Potom se na tělo nanese teplá čokoládová směs a jemnými a pomalými tahy se vmasírovává do pokožky. Na závěr čokoládové wellness procedury Vás čeká zábal do husté vrstvy čokolády. Po několikati minutovém působení, se z těla smyje ručníky namočenými v horké vodě. Není nutná sprcha, jen u delších procedur (90 min) se doporučuje. Vždy ale záleží na přání klienta. Odcházet budete s malým sladkým dárečkem...

Čokoládová terapie zahrnuje:čokoláda obrázek

peeling
aromatická masáž s vůní kokosu a čokolády
čokoládová masáž
čokoládový zábal
 malý dáreček nakonec

 

 

Cena:
Luxusní čokoládová procedura ................................................  800,- Kč
60 min (peeling, masáž, zábal, dárek) záda
Luxusní čokoládová procedura  ............................................. 1 200,- Kč
90 min (peeling, masáž, zábal, dárek) tělo zezadu

 

Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980