8.12.2019 4:50

klasické masáže

     klasikaJe to soustava masážních hmatů s regeneračním, preventivním nebo relaxačním a zklidňujícím účinkem. Má několik podob. Hmaty mohou být od razantnějších, tonizujících až po maximálně uvolňující.

     Je určena jednak pro aktivní lidi po tréninku, po práci, po túře, po víkendu na chatě apod. Dále také pro lidi, kteří aktivní nejsou a jejich svaly jsou zatuhlé a ochablé z nedostatku pohybu a sedavého stylu života i práce.klasické masáže 1

     Tento druh masáže je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů, neboť pomáhá udržovat tělesnou kondici. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání. Rozrušuje svalové zatvrdliny a svou pravidelností zabraňuje také jejich opětovnému vzniku. Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností,kokos přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů.

     Relaxační a rekondiční masáž mechanicky odstraňuje zrohovatělé buňky pokožky, tím uvolňuje potní a mazové žlázy a tak, podporuje regulační a ochranné pochody zajišťující odolnost kůže proti vnějším vlivům. Prokrvení kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a prospívá i srdeční činnosti.

 

Pravidelné rekondiční masáže celkově utužují Váš organismus a stimulují imunitní systém

 

Cena:

20 min (šíje) ...........................................................   300,- Kč
30 min (např. záda nebo nohy) ..............................   400,- Kč
60 min (záda a šíje) ...............................................   500,- Kč
75 min (např. tělo zezadu) .......................................  600,- Kč

90 min (např. záda, šíje a dolní končetiny) ............  700,- Kč
120 min (celotělová)   .............................................  900,- Kč

 

Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
 
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980