8.12.2019 4:47

 

havajské masáže

     Havajská masáž Lomi Lomi je jednou z nejstarších a nejúčinnějších léčebných metod. Vychází z posvátného havajského tance Hula Hula. Využívá velmi plynulé, měkké i hluboké techniky vykonávané především předloktími. Je při ní velice důležitý pohyb dolních končetin maséra. Využívá totiž váhy a těžiště svého těla.
plumerie     Havajská masáž patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku svými relaxačními a léčivými účinky. Je to perla mezi masážemi a v překladu znamená "laskavé ruce" nebo také "milující ruce". Úplně přesný překlad není zcela možný.
     Masáž Lomi Lomi se provádí ve vyhřáté místnosti s příjemnou atmosférou, za zvuků pravé havajské hudby a s pomocí luxusního kokosového oleje. Klient leží na pohodlném masážním lehátku, na kterém při masáži odpočívá a relaxuje. Tím pomáhá svému tělu a duši, aby mohly obnovit své zdraví, pohodu a harmonii. Masírují se záda, dolní končetiny, horní končetiny, dekolt, ramena a šíje. Masáž je příjemná, velmi účinná, uvolňuje svalové napětí a odlehčuje od bolesti.  
     Tato masáž je doporučována při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při pocitech únavy a ztuhlosti svalů a kloubů, při vnitřní nerovnováze, nervozitě a podrážděnosti či smutku. Účinek havajské masáže Lomi Lomkvět plumeriei je nejen relaxační, ale přímo  léčivý. Stimuluje totiž přírozené síly organismu a pomáhá mu nastartovat očistný a harmonizující proces. Havajská masáž podporuje krevní a mízní
oběh, odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje kloubní spojení, posiluje imunitní systém, detoxikuje a regeneruje organismus. Odstraňuje fyzickou a psychickou únavu, poskytuje hluboké uklidnění, umocňuje duševní pohodu a celkově harmonizuje organismus.

 

Havajská masáž Lomi Lomi díky uvolnění mysli i těla podněcuje vrozenou uzdravující sílu a souznění fyzické, emoční i psychické

Cena:

Exotická masáž Lomi Lomi 60 min (např. záda) ....................  500,- Kč

Exotická masáž Lomi Lomi 90 min (např. tělo zezadu) .........  700,- Kč

Exotická masáž Lomi Lomi 120 min (celková)  .....................  900,- Kč

 
Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
 
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980