17.12.2017 20:18

péče o ruce - obrázek

Ačkoliv si to jen málo kdo uvědomuje, pokožka našich rukou patří mezi nejnamáhanější části lidského těla. Je proto dobré se o ně starat a věnovat jim patřičnou péči. Odměňte je a dopřejte jim jednu z nabízených péčí. Bude to relax i pro Vás samotné.

Parafínová péče pro Vaše ruce 

parafín

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro Vaše ruce a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamény a další výživné složky, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem a je hladká. Zvlášť výrazně se léčebný efekt projevuje na suché, ztvrdlé, mozolovité a unavené pokožce. Parafín zvláčňuje, zjemňuje pokožku a odstraňuje odumřelé buňky kůže.

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně. Vhodné aplikovat co nejčastěji, nejlépe každý týden až 14 dní. Po parafínové kúře jsou ruce hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

 Péče s parafínem:vana

voňavá koupel rukou
jemný peeling
 masáž
parafínová koupel a zábal

 

 
Cena:

Péče o Vaše ruce (s parafínem) 30 min ...............................  250,- Kč
(koupel, peeling, masáž, parafínová koupel, zábal)

Parafínová koupel a zábal (20 min) .....................................  100,- Kč

 

Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
 
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980