8.12.2019 4:49

bahenní zábaly - nápis 

BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE

bahnoMinerální bahno z Mrtvého moře je unikátní přírodní produkt. Tradičně se  využívá pro zkrášlení a omlazení pokožky. Kožními lékaři je doporučováno pro mnoho kožních potíží. Bahno z Mrtvého moře je jedinečné díky silné koncentraci soli a minerálních látek. Kombinace a vysoký obsah minerálů v jejich přírodní formě je naprosto unikátní a dosahuje tak skvělých výsledků v péči o pleť, pokožku celého těla i celý organizmus. Bahno obsahuje 26 druhů minerálů a prvků v takové kombinaci která se nenacházejí v žádných jiných vodách oceánů a moří.


Bahno dodává pokožce nezbytnou výživu, odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyrovnává PH kůže. Pokožku výrazné zjemňuje, zpevňuje a omlazuje, pleť projasňuje a tónuje. Bahenní zábaly jsou známé a vyhledávané pro své pozitivní účinky při terapii pohybového aparátu. Snižují bolest kloubů i svalů. Uvolňují a posilují celý organismus,  působí proti celulitidě, podporují krevní oběh, blahodárně působí proti lupence a mají detoxikační schopnosti. Spojením účinků zábalů s působením tepla má zábal či bahenní lázeň výrazný účinek na všechny chronické patologické stavy pohybového aparátu, svalů i kloubů.
Bahenní zábaly rozproudí lymfatický oběh, zlepšují krevní oběh. Urychlují regenerační procesy v buňkách, urychlí rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě, detoxikují kožní buňky. Vyhlazují pokožku s projevy celulitidy, kůži zpevňují, omlazují a celkově revitalizují.
Bahno je tradičním přírodním osvědčeným doplňkem a pomocníkem při léčbě lupenky, ekzemů i akné. Aplikace bahenních zábalů s bahnem Mrtvého moře zlepšují fungování imunitního systému. Během zábalu  tělo vstřebává a přijímá velké množství účinných látek – minerálů, vitamínů. Kožní buňky se vyživují cennými minerály a regenerují, vyrovnává se pH, zvyšuje se jejich obranyschopnost a imunita. Bahno působí jako silný biostimulátor, který aktivuje všechny vnitřní orgány a tím pomáhá nastartovat organismus k ozdravným procesům.

Doporučení: Ozdravná lázeňská kůra zahrnuje 8 - 12 bahenních zábalů.

Cena:

Bahenní zábal - záda (35-40 min)  ...................................  300,- Kč
Bahenní zábal + peeling - záda (45-50 min) ....................  350,- Kč
Bahenní zábal + peeling + masáž  ...................................
  700,- Kč

(solný peeling, bahenní zábal, relax masáž) - záda (75 min)

Bahenní zábal + peeling + masáž  ...................................  900,- Kč
(solný peeling, bahenní zábal, relax masáž) - tělo zezadu (90 min)

Působení samotného zábalu u bahenních procedur je 20 - 30 minut.

 

Masáže Devecia
Věra Vágnerová
Matulkova 13
612 00 Brno
 
mail: vagnerova@masazedevecia.cz
tel: +420 604 104 980