8.12.2019 4:50

Poprvé na masáži?

     Můžete očekávat velmi příjemné prostředí s přátelským a vřelým přístupem. Před samotnou masáží se domluvíme na druhu a průběhu masáže. Povíte mi, co od masáže očekáváte a jaké máte přání, abyco vás čeká masáž proběhla podle Vašich představ. Potom si odložíte v šatně a uložíte se na masážní lehátko (podle předchozí domluvy na záda nebo na břicho). Tělo je přikryto sarongem, dekou nebo velkou osuškou. Vaše intimní místa budou VŽDY zakrytá a to, i v průběhu masáže. Při masáži je odkrytá vždy jen ta část těla, která je právě masírována.
     Pro Vaše naprosté uvolnění a odpoutání se od starostí běžného života je puštěna relaxační hubda. U samotné masáže je dobré nemluvit a plně si ji vychutnávat. Přispějete tomu, že pocítíte maximální požitek a hlavně účinek masáže na Vaše tělo a duši. Masáž je dobrá příležitost naučit se „umění“ naslouchat svému tělu, relaxovat, uvolnit se a prožít si příjemné chvilky plnými doušky. 
     co vás čeká 2Po masáži zůstanete ještě chvíli relaxovat na masážním lůžku. Je důležité nechat doznít masáž a dát tělu čas, pomalu zase procitnout do reality. Nemusíte mít strach, že za dveřmi je další klient. Mám dostatečný časový odstup mezi jednotlivými masážemi. 
     Velice mi záleží na tom, aby jste u mě v Devecii zažili pocit, že v daný okamžik jste ten nejdůležitější člověk, který si zaslouží péči, pozornost, čas a odcházeli jste odpočatí, spokojení a rádi se vracely prožít znovu slastné chvilky relaxace.